Yardım | NİSS GAME

Duyuru

Bilgilendirme: Canlı destek öğlen 14:00 ile gece 04:00 arasında aktiftir. Pubg Mobile UC | Metin2 Yang&Won Fırsat İndirimlerini Kaçırmayın

Yardım

    Canlı destek öğlen 14:00’da çevrimiçi olup gece 04:00’da çevrimdışı olmaktadır. Bu saatler dışında chate yazarsanız hemen cevap alamazsınız. Her türlü sorularınıza bu saatler içinde en kısa sürede dönülmeye çalışılmaktadır.

Canlı destek çalışma saatleri dışında çevrimdışıyken yazdığınızda chat aktif olunca yanıt alabilirsiniz. Canlı destek çevrimdışıyken yazdığınız mesajlar chat aktif olunca görülür ve sorularınıza yanıt ozaman verilir. 

Havale işlemleriniz kullandığınız  bankanın hesabına para gönderimi yaptığınız için bankanız gönderimi onayladığı takdir de kısa sürede hesabınıza aktarılır ve her saat havale ile bakiye yükleme işlemi yapabilirsiniz. Her bankanın banka hesabı sistemimizde bulunmaktadır. Havale ile işlemlerinizi daha kolaylaştırabilirsiniz.


Eft işleminiz ise bankaların çalışma sürelerince aktarılır yani sabah 09:00’dan 17:00’ a kadar yapılan işlemler hesabınıza geçip 17:00’dan sonra yapılan eft işlemleri hesabınıza direk geçmemektedir. Bu saatler  içerisinde eft işlemi yapmanız gerekmektedir. Eft işlemleri haftasonları da kullanılmamaktadır. 

Banka/Kredi kartı Havale/Eft işlemleri ve  İninial kart ile bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Mobil ödememiz şuan aktif değildir. 

Siteden 7/24 alışveriş yapabilirsiniz. Sistemimiz otomatik çalışmaktadır.
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.